vrsek
cs en de ru fr
návštěv

Apartmány PROVENCE

Nabízíme Vám ubytování v luxusních apartmánech, situovaných cca. 250 m od hlavní dominanty našeho lázeňského města - kolonády se zpívající fontánou. Každý z apartmánů je tvořen prostornými pokoji - předsíní, obývacím pokojem s možností přistýlky pro dvě osoby a s televizí se satelitním příjmem. Ložnice je vybavena velikou, pohodlnou francouzskou postelí pro dvě osoby. Kuchyňka je vybavena lednicí, nádobím, mikrovlnnou troubou, kávovarem a ostatním zařízením pro přípravu jednoduchých jídel. V koupelně je sprchový kout a WC. K dispozici jsou i pračka a sušička prádla a bezdrátové WiFi připojení k internetu.

Apartmány Provence se nacházejí v nejkrásnější, historické části Mariánských Lázní, v samotném centru města v klidném, tichém a slunném prostředí Pasáže OMEGA umístěné za budovou Hlavní č.p. 51. Jsou snadno přístupné vlastním dopravním prostředkem i městskou hromadnou dopravou. Výhodou apartmánů je snadná dostupnost lázeňské kolonády s minerálními prameny, dalších lázeňských domů, blízkost parků a nádherné přírody. Přestože budete ubytováni několik metrů od hlavní třídy, zaručujeme Vám klidné prostředí.

Nejvíce navštěvovaná místa našeho lázeňského města, jakými jsou Kolonáda, Městské muzeum, budovy Nových a Centrálních lázní, Pravoslavný, Anglikánský a Římskokatolický kostel aj. jsou vzdáleny do deseti minut chůze od apartmánů. Stejně tak jsou v blízké vzdálenosti i kabinová lanovka na Krakonoš, lyžařské sedačkové lanovky na sjezdových drahách s přírodním i umělým sněhem, městský plavecký bazén, fitness, sauny, solária, zimní stadión apod. Široká síť turistických, cyklistických i lyžařských běžeckých tras je k dispozici v blízkosti apartmánů, tak i v okolních lesích Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les.

Uprostřed zeleně lázeňských parků, v blízkém dosahu od apartmánů, se nacházejí hlavní minerální prameny. Padesát tři z nich je využíváno k léčbě onemocnění ledvin, močových cest, dýchacích cest, pohybového aparátu, poruch výměny látkové, onemocnění zažívacího traktu a nervových onemocnění.

Přímo v areálu pasáže, ve které se apartmány nacházejí, Vám nabízíme možnost léčebných programů formou masáží a fyzioterapie v soukromém fyzioterapeutickém centru Balance. Kromě klasických masáží se zde provádějí ještě manuelní pohybová terapie, ultrazvuk, elektroléčba, reflexní masáže, masáže plosky nohy, lymfatické masáže, specielní gymnastika spojená s masáží proti bolestem jednotlivých částí těla a hlavy, instruktáž cvičení na velkých míčích, owerballech a s terabandem. Nabízíme léčebné kůry formou plynových obálek s přírodním oxidem uhličitým a plynové podkožní injekce. Doporučujeme Vám obnovu tělesné kondice účastí na skupinové gymnastice zaměřené proti bolestem zad.

Stravování:
Snídaně, obědy a večeře za příplatek v sousedním Hotelu Bohemia****

Parkování:
Hlídané parkoviště Hotelu Bohemia**** za příplatek.

Hovoříme:
Anglicky, rusky, německy.

Vzdálenost:
Centrum města, 200 m od kolonády s léčivými minerálními prameny.

Charakteristika:
Apartmány v romantickém stylu, každý o velikosti cca 50 m2.